O nas

Historia dla przemysłu

1.

Przedsiębiorstwo Solparts Tomasz Gawlas Spółka Komandytowo Akcyjna powstało w wyniku przekształcenia P.P.H.U. Solparts Tomasz Gawlas. Specjalnością firmy jest recykling zgarów, żużli lutowniczych, a także wszystkich rodzajów stopów cyny używanych w przemyśle elektronicznym.

2.

Od 2010 roku oferujemy klientom usługi z zakresu regeneracji, czyszczenia i produkcji wszelkiej jakości materiałów do lutowania. Zajmujemy się również recyklingiem pasty lutowniczej i innych złomów stopów cyny.

Misja SOLPARTS Tomasz Gawlas-ska

Solparts spółka komandytowo akcyjna to nie tylko tworzenie spoiw lutowniczych z wtórnych surowców. To również stała pomoc dla całego przemysłu elektronicznego. Działamy kompleksowo w recyklingu odpadów, regenerowanie spoiw lutowniczych oraz tworzeniem nowych spoiw lutowniczych. Dzięki naszym zabiegom rynek utrzymuje stałą równowagę cenową. Działamy na obszarze całej Polski.

solparts ska misja

Cel SOLPARTS

Naszym głównym celem jest pomoc każdemu przedsiębiorstwu elektronicznemu z utylizacją ich odpadów. Od najmniejszego ziarna do kilkudziesięciu tonowych ciężarówek czekających w kolejce na transport zgarów do nas. Jako jeden z liderów recyklingu w przemyśle elektrycznym zamierzamy przywrócić do życia każdy możliwy kawałek cyny. Dążymy do tego już ponad 12 lat, a zebrane doświadczenie pomaga nam zostać największą firmą od przetwórstwa zgarów w Polsce. Kierujemy się ideą „odnawialnych rozwiązań”.

cel-o-nas-solparts

Pozostańmy w kontakcie

    Działamy dla przemysłu

    Każda firma posiada połączenia, dzięki którym dywersyfikują swoje działania. Pomożemy Ci dorównać do gigantów rynkowych.

    m